lego harry potter

Lego Harry Potter w wersji “zrób to sam” dzięki klockom

Dziś film o przygodach Harry’ego Pottera obejrzeli już nawet najmłodsi widzowie. Świat fantasy zanurza się w magicznym zamku Hogwart, przedstawiając niezwykłego chłopca, który posiada magiczne moce i najszybciej opanowuje umiejętności magiczne. Młody bohater napotyka na złe moce i walczy z nimi, korzystając z mocy światła oraz pomocy wiernych przyjaciół i mądrych mentorów. Fani magii i ulubionego Harry’ego mają niepowtarzalną okazję, by wejść w posiadanie klocków Lego Harry Potter i stać się jednym z bohaterów spektakularnych scen.

Zalety zestawów Lego Harry Potter

Klocki Lego Harry Potter to zabawki, które chcą posiadać nie tylko fanów sensacyjnego filmu, ale także CI, którzy są wiernymi fanami popularnych klocków Lego i  kupują każdą nową kolekcję firmy.

Decyzja o zakupie minifigurek Lego Harry Potter pozwala na zebranie najbardziej efektownych akcji filmu, ponieważ zestawy zawierają wiele części zamiennych i akcesoriów do budowy głównych postaci, a także ich broni, magicznych atrybutów i innych przedmiotów, które odtwarzają scenę. Głównymi argumentami przemawiającymi za podjęciem decyzji o zakupie konstruktora Lego harry potter różnorodne są następujące zalety kultowego dzieła:

  • Wszystkie części można łączyć z częściami z innych kolekcji;
  • Produkty są wykonane z wysokiej jakości i trwałego tworzywa sztucznego;
  • Postacie mają rozpoznawalne rysy i prześledzone twarze;
  • Różnorodność scenografii pozwala na wybór ulubionego fragmentu filmu.

Magiczny asortyment klocków Lego

Lego to marka, która nigdy się nie znudzi, gdyż opracowuje nowe produkty w odpowiedzi na popularne życzenia i trendy. Dziś saga o małym czarodzieju wchodzi na ekrany, a jutro na sklepowych półkach będzie można kupić figurki Lego Harry’ego Pottera. Dzięki tak szybkiej reakcji firmy dzieci mogą grać na podstawie swoich ulubionych filmów, poczuć się jak główni bohaterowie, budować swój świat i przeżywać ekscytujące przygody.

Klocki Lego Harry Potter, prezentowane w różnych seriach, odzwierciedlają najbardziej efektowne wątki fabularne z filmu. Są zestawy z piszczącą chatką, gabinetem dobrego Dumbledore’a, słynnym pociągiem ekspresowym.