lego harry potter

Lego Harry Potter dla miłośników w każdym wieku

Klocki Lego to świetna rozrywka dla każdego niezależnie od wieku. Dzięki ogromnej ilości zestawów można stworzyć wszystko. Tematyczne serie, jak Lego Harry Potter, pozwalają nie tylko stworzyć cały świat znany z filmów i książek, ale też jest gratką dla starszych miłośników serii o chłopcu naznaczonym magią.

Każdy marzy o sowie

Jaki fan Harrego Pottera nie marzył kiedyś o tym, żeby przyleciała do niego sowa z listem z Hogwartu? Dzięki zestawom z serii Lego Harry Potter każdy może mieć pięknego, białego ptaka na półce.

Do wyboru są dwa zestawy:

– bardziej okazała Hedwiga z edycji kolekcjonerskiej, składająca się z ponad 3 tysięcy elementów, która siedzi na stosie książek i ma wiele innych akcesoriów takich jak na przykład okulary Harrego, różdżkę, tacę z buteleczkami eliksirów oraz złoty znicz

– mniejsza Hedwiga składająca się 630 elementów, która siedzi na pieńku i trzyma list. Bonusem wartym uwagi jest to, że może machać skrzydłami! Model z boku ma korbkę, dzięki czemu możemy wprawić ptaka w ruch.

Sowa z ruchomymi skrzydłami to nie jedyne zestawy z tej serii. Pasować wielkością oraz poziomem trudności będą jeszcze:

– smok rogogon węgierski wraz z uciekającym przed nim na miotle Harrym Potterem

– feniks Dumbledore’a

Harry i Hermiona w rozmiarze XXL

Prawdziwą gratką dla fanów Harrego Pottera będą duże ludziki z bohaterami, i to naprawdę w rozmiarze XXL, w dodatku do samodzielnego złożenia.

Ponad 25-cytrymetrowe figurki posiadające cechy ruszania nogami i rękami, dokładnie tak jak miniaturki, wraz z dołączonymi różdżkami, to dopiero fantastyczna rzecz dla kolekcjonerów. Zestaw składa się z ponad 1600 elementów, więc zapewni rozrywkę na dłuższy czas.

Mniejszym zestawem z figurkami, ale równie interesującym, jest zestaw z czterema nauczycielami z Hogwartu. Z ponad 600 elementów ułożyć można 8-centymetrowe figurki:

– profesor Snape w czarnej szacie

– profesor McGonagall w zielonej sukni i kapeluszu ze złotymi piórami

– profesor Moody z magicznym okiem

– profesor Trelawney z kolorową opaską

Lego nie tylko dostarcza rozrywki na długie godziny, ale też ozdabia dom w ulubione akcenty, które zawsze będą przypominać, żeby pielęgnować w sobie dziecko.