lego harry potter

Ekspres do Hogwartu czeka na Ciebie!

Jeśli Twoje dziecko pochłonęło serię książek o Harrym Potterze, to zestaw Lego Harry Potter będzie idealny prezentem na każdą okazję. Dzięki wielu opcjom, można przeżywać jeszcze raz historie z książek, albo zmieniać je na swój sposób.

Czego chcielibyście się nauczyć?

Transfiguracja, latanie czy może zaklęcia i uroki? Dzięki zestawom z serii Lego Harry Potter można stworzyć niemal całą szkołę Hogwartu.

Dopracowane komnaty, akcesoria oraz nauczyciele czekają, aż razem z przyjaciółmi zaczniecie lekcje magii.

W ramach serii Chwile z Hogwartu można znaleźć:

– zajęcia z obrony przed czarną magią

– zajęcia z wróżbiarstwa

– zajęcia z eliksirów

– zajęcia z transfiguracji

– zajęcia z zaklęć i uroków

Pasować do tego będą jeszcze zestawy do takich przygód jak pomyłka z eliksirem wielosokowym czy pierwsza lekcją latania.

Kto będzie Harrym, Hermioną i Ronem?

Różne zestawy zawierają różne figurki niezbędne do odgrywania danych przygód, doskonale znane nie tylko z książek, ale i z filmów. Dzieci kochają odgrywanie ról, a wcielenie się w ulubione postaci to dla nich prawdziwa frajda.

Zestawy Lego Harry Potter pozwolą nie tylko na dokładne odwzorowanie przygód z serii o chłopcu z błyskawicą na czole, ale też umożliwią wymyślanie własnych historii. Co się stanie, jeśli jednak zaklęcie Hermiony się nie uda? Co by się działo, jeśli Ron okazałby się czarnym charakterem?

Możliwości zabawy są nieograniczone, a zwołanie przyjaciół, którzy mogą dołączyć do gry kolejne zestawy z serii sprawi, że czeka Was przygoda na długie godziny w akompaniamencie wypowiadanych zaklęć.

Lego rozwijają wyobraźnię, uczą współpracy i interakcji z rówieśnikami, ale nie tylko. Klocki bawią wszystkich niezależnie od wieku. Niejeden dorosły chętnie przypomni sobie, jak to jest być dzieckiem. Wielu zapewne czytało serię o Harrym i też chętnie “przeżyje to jeszcze raz”.

Seria Lego harry potter to nie tylko zestawy do zabawy, ale też mniejsze i większe figurki, które będą gratką dla fanów książek niezależnie od wieku.